Týmová práce nese Topforexu ATT Investments ovoce, Bárta dojel v Dánsku třetí

31 / 05 / 2021
Obchodování je rizikové a Vaše celá investice může být vystavena riziku

Herning, 30. května 2021 – Dva jednorázové závody čekaly na cyklisty Topforex ATT Investments v dánském Herningu. Ve včerejším obtížném závodě dojel nejlépe osmnáctý kapitán týmu Jiří Petruš. Nedělní Fyen Rundt vyšel skvěle Tomáši Bártovi, který si v hromadném dojezdu dospurtoval pro 3. místo v kategorii U23.

Kluky chválím za týmové pojetí závodů. Perfektní spolupráce je prvek, který je pro nás podstatný. Po přípravném kempu v Krkonoších jsme se již těšili na ostrý start,“ říká sportovní ředitel Petr Kaltofen.

V sobotu čekal sedm mladíků Topforex ATT Investments 195 kilometrů dlouhý závod kategorie UCI. Byl náročný zejména štěrkovými úseky a čtyřmi cílovými okruhy v centru města. Do cíle dojel v rámci 23členné skupiny Jiří Petruš na 18. místě, následován Petrem Fialou a dvojicí Bárta, Štoček.

Včerejší závod byl velmi náročný, naštěstí jsme ho přežili bez zranění,“ popisuje Kaltofen situaci, kdy závod dokončilo 70 účastníků ze 175.

Dnes čekal sedmičku Bárta, Fiala, Gajdula, Klabouch, Petruš, Štoček a Voltr 200 kilometrů dlouhý závod Fyen Rundt. Ostré tempo chlapce z Topforex ATT Investments nepřekvapilo a drželi se celý průběh v čele pelotonu. Úzké cesty a závěrečné zvlněné městské okruhy pohodovému průběhu závodu neprospěly. Na 50. kilometru se o únik pokusila čtveřice cyklistů, ale byla sjeta třicet kilometrů před cílem, o což se zasloužil společně s týmem Uno-X i Matúš Štoček. Stabilní výkonnost dnes potvrdil Tomáš Bárta, který s velkou podporou celého týmu dojel do cíle na 8. místě v kategorii ELITE. V kategorii U23 to znamenalo fantastický bronz.

Druhá část týmu Topforex ATT Investments v neděli startovala ve slovinské GP Slovenia. Do cíle závodu kategorie UCI, dlouhého 174 kilometrů, dojela nejdříve pětice závodníků, následována hlavním pelotonem, kdy nejlepším závodníkem Topforex ATT Investments byl Karel Tyrpekl na 19. místě v kategorii ELITE. V kategorii do 23 let to znamenalo 2. místo, týmový kolega Karel Camrda dojel na 3. místě.

Víkendové starty splnily naše očekávání. Jsem velmi spokojen s naší výkonností. Tímto víkendem nám začala série závodu, které budou sloužit jako generálka před MČR,“ dodává Petr Kaltofen.

Na začátku června čeká Topforex ATT Investments start v Polsku na Tour of Malopolska, RBB Tour a druhý závod ČP v Kyjově. Ten uzavře přípravu, která bude vrcholit podle předpokladů na Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice 2021, které hostí Bánovce nad Bebravou.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.